هدیه روز معلماگر به دنبال سورپرایز روز معلم ما بهترین موارد کادو روز معلم ازجمله لیوان روز معلم در جنس های مختلف را به شما معرفی می کنیم. با نزدیک شدن به مناسبت روز معلم اغلب دانش‌آموزان و شاگردان به‌دنبال انتخاب یک کادوی بسیار لوکس و در شأن معلم هستند و انتخاب یک کادوی جذاب و زیبا با قیمت مقرون‌به‌صرفه دور از ذهن نیست. یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای کادوی روز معلم که به شما پیشنهاد می‌شود لیوان حرارتی با طرح دلخواه می‌باشد و شما می‌توانید از تصویر  معلم یا تصویر فانتزی و جمله تبریک ویژه برای طراحی و چاپ این لیوان استفاده کنید.نکته قابل توجه اینکه طرح دلخواه شما با چاپ سابلیمیشن بر روی بدنه لیوان درج می شود و این چاپ دارای:

  • ماندگاری بالا
  • زیبایی و کیفیت مناسب
  • قیمت مناسبی جهت درج تصاویر  می باشد.

بهترین گزینه برای کادو مناسبتی

هدیه روز معلممعلم ها جزو شخصیت های بسیار موثر و بی بدیل در جامعه هستند و هرکس دانش خود را مدیون این عزیزان است  ما در این مطلب برای سوپرایز روز معلم به شما یک گزینه بسیار زیبا با قیمت بسیار مناسب معرفی می‌کنیم و این ایده لیوان روز معلم  یا لیوان مناسبتی چینی طرح سفید می‌باشد. بر روی این لیوان می‌توانید از تم  با روز معلم ویا هر طرح  دیگر برای چاپ استفاده کنید و فرم بسیار زیبا و متنوع این لیوان و رنگ سفید آن زیبایی طرح درج شده را دوچندان می کند و حتی شما می‌توانید برای جذابی بیشتر این لیوان را به‌صورت ست سفارش دهید .

ویژگی لیوان روز معلم چینی با طرح سفید :

  •  سایز بندی مناسب جهت چاپ عکس
  • جنس مرغوب و ماندگاری مناسب
  • دارای تنوع طرح بالا

سورپرایز روز معلم

هدیه روز معلمانتخاب یک کادوی جذاب سورپرایز روز معلم بسیار تاثیرگذار است و ما ماگ حرارتی طرح دلخواه را برای سوپرایز کردن به شما معرفی می‌کنیم . لیوان حرارتی در فرم‌ها و شکل‌ها متفاوتی تولید می‌شوند و بیشتر  از جنس های سرامیک یا استیل تولید و عرضه می شود. سطح روی این محصول با جوهر حساس به دما پوشیده می شود و پس از اینکه در آن مایع داغی ریخته می شود طرح روی آن نمایان می شود. لیوان جادویی با تم متناسب با این روز می‌تواند تداعی‌کننده خاطرات شیرین شما باشد و شما می‌توانید برای سفارش طرح روی این محصول به سایت عکس‌چاپ مراجعه کنید.