با عکسچاپ عکس یا طرح دلخواهت رو
روی بیش از ۵۰ محصول چاپ کن

خرید هدیه عید نوروز

۱۴۰۲

تیشرت تبلیغاتی, تیراژ و همکار

خیلی از کسب و کارها و شرکت ها برای معرفی برند، محصول، کمپین یا حتی هشتگ تبلیغاتی خودشون از تیشرت های تبلیغاتی استفاده میکنن.

در صورتی که تمایل به چاپ و تولید تیشرت تبلیغاتی دارید یا میخواهید لوگو یا عکس مورد نظر رو روی انواع تیشرت در تعداد و تیراژ چاپ کنید؛ عکسچاپ برای شما خدمات ویژه چاپ عکس روی تیشرت با تخفیف در نظر گرفته!

 شما می توانید بسته به تعداد سفارش از تخفیف به صورت عمده بهره مند شوید و روی انواع تیشرت عکس یا لوگوی مد نظرتون رو چاپ کنید و با بهترین کیفیت و سریع تحویل بگیرید.

در صورت تکرار سفارش به صورت منظم می توانید از تخفیف ویژه مشتری وفادار عکسچاپ استفاده فرمایید.

ظرفیت پنهان تیشرت تبلیغاتی

مزیت مهم تیشرت تبلیغاتی قدرت انتشار پیام تبلیغاتی هست، به زبان ساده:هم خود مخاطب میپوشه و در معرض تبلیغات قرار میگیره؛ و هم علاوه برخودش، همه دوروبریاش و حتی کسی که تو خیابون میبینتش در گستره مخاطب تبلیغات شما قرار میگیرن اونم با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه.

ظرفیت پنهان تیشرت تبلیغاتی اینه که معمولا افرادی مثل هم هستند دور هم جمع میشن! پس تبلیغات شما از طریق یک نفر به جامعه هدف افرادی مشابه اون منتشر میشه.

مثلا اگر جامعه هدف شما دانشجوهاست و تیشرت تبلیغاتی رو به یک دانشجو هدیه بدین؛ اگر اون تیشرت طرح متناسبی داشته باشه احتملا  اون دانشجو با پوشیدنش بین دوستاش جامعه هدف تبلیغات شما رو گسترش میده.

به تیشرت تبلیغاتی عطر بزنید

راستی یه ایده جالب اینه که بعضی ها موقع هدیه دادن تیشرت اون رو با عطر معطر میکنن و با اینکار حس بویایی مخاطب رو هم درگیر هدیه تبلیغاتی میکنن.

کاربرد درون سازمانی تیشرت تبلیغاتی

وقتی همه اعضای یک کسب و کار لباس هم شکل می پوشند؛ باعث ایجاد همبستگی بصری داخل سازمان و ایجاد حس همدلی بین کارمند ها میشه، همچنین در منظر مخاطب بیرونی هارمونی و یکپارچگی ایجاد میکنه.

تیشرت تبلیغاتی تعاملی

حالا فکر کنید اگر شما روی تیشرت یک هشتگ یا QRCode هم چاپ کنید (حتی خیلی کوچک) به مخاطبینتون و این امکان رو دادین تا با تیشرت تبلیغاتی تعامل کنن و فرصت شناخته شدن شما بیشتر میشه.

مخاطب هدف با تنوع سن و جنسیت

مزیت تیشرت های تبلیغاتی اینه که برای آقایان، خانم ها، پسرها، دخترها و بچه ها قابل استفاده هست.

تیشرت رنگ خنثی = دیده شدن برند

اینکه عمدتا رنگ های تیشرت خنثی هستند (سفید، طوسی، مشکی) باعث میشه برای انواع و اقسام طرح و رنگ شما آزادی انتخاب داشته باشید.

ماگ تبلیغاتی, تیراژ و همکار

سفارش چاپ لیوان تبلیغاتی با لوگو شرکت
لیوان‌های چاپی برای تبلیغاتی عالی هستند، چون
حس دیدن تصویر روی لیوان حس بوی دلنشین نوشیدنی حس لمس گرمای لیوان حس چشیدن طعم نوشیدنی
را با برند شما تلفیق میکنند.

خرید هدیه برای انواع مناسبت و موضوع در فروشگاه عکسچاپ